2018 - VIII. ZODM

ODM » 2018 - VIII. ZODM

     VIII. Zimní Olympiáda dětí a mládeže se uskutečnila v Pardubickém kraji. Proběhla v termínu od 28. ledna do 2. února 2018. Centrum bylo v Litomyšli.


     Lyžařský OB byl tentokrát součástí.


     Místo konání: Šedivý lom, Klub Biatlonu Letohrad a okolí.


     Soutěžní kategorie: D16, H16 (nar. 2002, 2003)
                                  D14, H14 (nar. 2004 a mladší)


     Počet účastníků: 2 za každou kategorii (celkem 8)


     Časový harmonogram: neděle, 28.1.2018 - trénink
                                       pondělí, 29.1.2018 - sprint
                                       úterý, 30.1.2018 - volno
                                       středa, 31.1.2018 - štafety
                                       čtvrtek, 1.2.2018 - medium


     Oficiální stránky zde.

 

     Výsledky

 

     29.01.2018 - Sprint

     D14 (27) 1.29 km, 6 kontrol
      1. Metelková Michaela (Královehradecký)   7:21
      9. Navrátilová Ella                       8:59
     26. Čadková Agáta                         21:03

     D16 (27) 1.37 km, 7 kontrol
      1. Černá Kateřina (Karlovarský)           7:10
      5. Řeháková Gabriela                      7:57
      6. Macholdová Tereza                      8:16

     CH14 (27) 1.47 km, 7 kontrol
      1. Blaha Jiří (Praha)                     6:58
     20. Benda Petr                            11:28
     21. Čermák Ondřej                         11:29

     CH16 (28) 1.47 km, 7 kontrol
      1. Štregl Matyáš (Královehradecký)        6:51
      1. Peňáz Radek (Moravskoslezský)          6:51
      4. Králik Pavel                           7:16
     20. Prokůpek Matěj                         9:32


     31.01.2018 - Štafety

     DH14 (27)
      1. Praha                                 14.35
      7. Ústecký kraj 1                        18.14
         Navrátilová Ella + Benda Petr
     17. Ústecký kraj 2                        20.24
         Čadková Agáta + Čermák Ondřej

     DH16 (27)
      1. Liberecký kraj                        18.04
      8. Ústecký kraj 2                        20.05
         Macholdová Tereza + Prokůpek Matěj
     19. Ústecký kraj 1                        24.44
         Řeháková Gabriela + Králik Pavel


     01.02.2018 - Medium

     D14 (27) 3.09 km, 90 m, 7 kontrol
      1. Randáková Adéla (Královehradecký)     19:50
     15. Navrátilová Ella                      27:37
     xx. Čadková Agáta                          DISK

     D16 (25) 3.30 km, 150 m, 8 kontrol
      1. Macholdová Tereza                     25:19
     17. Řeháková Gabriela                     35:05

     CH14 (26) 3.29 km, 120 m, 7 kontrol
      1. Štěrba Marek (Karlovarský)            19:43
     11. Benda Petr                            28:06
     15. Čermák Ondřej                         29:09

     CH16 (28) 4.05 km, 200 m, 10 kontrol
      1. Štregl Matyáš (Královehradecký)       28:27
     11. Králik Pavel                          34:13
     12. Prokůpek Matěj                        36:36